rez

Aceasta pagina se actualizeaza automat la interval de 1 minut !

Derby Race Results F.C.I. SuperStar

Antrenament - 60 km, ora lansarii 07:00

Pos. Fancier Name Pigeon Ring Date Arrival Time Ace Points
1 Zdenek Pavlik DV 05927 18 1137F 20.07.18 07:56:26.17 100.00
2 Familie Soellner DV 02733 18 1901F 20.07.18 07:56:30.55 099.75
3 Black Sea OLR RO 17639/ 18 F 20.07.18 07:56:33.39 099.49
4 Udrea Catani + Radu RO 161716/ 18 F 20.07.18 07:56:33.82 099.24
5 Maziarz Racing Team PL 0233 18 1337F 20.07.18 07:56:34.97 098.99
6 Zdenek Pavlik DV 05927 18 1168F 20.07.18 07:56:36.49 098.74
7 Karl Heinz Wichert DV 02618 18 721F 20.07.18 07:56:37.82 098.48
8 ChristianBielPigeons DV 05412 18 941F 20.07.18 07:56:39.85 098.23
9 Oskar Anderhub CH 1416/ 18 F 20.07.18 07:56:40.03 097.98
10 T.G. Waldow+S. Thiel DV 04858 18 715F 20.07.18 07:56:42.05 097.72
11 Fauna Orheiului OLR MD 2307/ 18 F 20.07.18 07:56:45.54 097.47
12 Asen Benovski BG 30603/ 18 F 20.07.18 07:56:46.93 097.22
13 Stroe Marian RO 9914/ 18 F 20.07.18 07:56:47.15 096.97
14 ChristianBielPigeons DV 05412 18 946F 20.07.18 07:56:47.80 096.71
15 Black Sea OLR RO 17630/ 18 F 20.07.18 07:56:49.05 096.46
16 Team Jupid DV 08857 18 63F 20.07.18 07:56:51.67 096.21
17 Karl Heinz Wichert DV 02618 18 708F 20.07.18 07:56:54.84 095.96
18 Black Sea OLR RO 17404/ 18 F 20.07.18 07:56:55.54 095.70
19 Ilian Bijilov BG 18 2240F 20.07.18 07:56:57.24 095.45
20 Familie Soellner DV 02733 18 1809F 20.07.18 07:56:58.75 095.20
21 Fratii Cirican RO 558620/ 18 F 20.07.18 07:56:59.65 094.94
22 Plamen Constantinov BG 18 71277F 20.07.18 07:57:00.77 094.69
23 Theo & Markus Lecke DV 04087 18 241F 20.07.18 07:57:01.55 094.44
24 Edip Shaban RO 459901/ 18 F 20.07.18 07:57:01.84 094.19
25 Herman & D. Beverdam NL 1569284/ 18 F 20.07.18 07:57:02.90 093.93
26 Team Sofia BG 70062/ 18 F 20.07.18 07:57:03.91 093.68
27 Chirica Cornel RO 16143/ 18 F 20.07.18 07:57:05.15 093.43
28 Aripi de Curcubeu RO 9171/ 18 F 20.07.18 07:57:05.69 093.17
29 Sporting PigeonsTeam PT 8459558/ 18 F 20.07.18 07:57:06.56 092.92
30 Petre Nicolae RO 80077/ 18 F 20.07.18 07:57:07.26 092.67
31 Radoslav Hristov RO 119885/ 18 F 20.07.18 07:57:07.52 092.42
32 Team F. F. Krosigk DV 09769 18 540F 20.07.18 07:57:07.68 092.16
33 T.G. Wilhelm Linke DV 03526 18 320F 20.07.18 07:57:08.14 091.91
34 SG Steffl DV 08897 18 4130F 20.07.18 07:57:08.91 091.66
35 Matthias Sprang DV 05222 18 2265F 20.07.18 07:57:09.33 091.41
36 Buju IT 364365/ 18 F 20.07.18 07:57:09.45 091.15
37 Reinhard Gebhardt DV 02227 18 1313F 20.07.18 07:57:10.16 090.90
38 Team N RO 4054920/ 18 F 20.07.18 07:57:10.29 090.65
39 Viglidan+Huber Team HU 1125223/ 18 F 20.07.18 07:57:10.37 090.39
40 Fr. Milca + Appoloni IT 357979/ 18 F 20.07.18 07:57:10.62 090.14
41 Derby Corabia RO 3067305/ 18 F 20.07.18 07:57:10.89 089.89
42 Vasile Ionut RO 88713/ 18 F 20.07.18 07:57:11.05 089.64
43 T.G. Wilhelm Linke DV 02444 18 613F 20.07.18 07:57:11.13 089.38
44 Dimitar Todorov BG 34027/ 18 F 20.07.18 07:57:12.14 089.13
45 Aripi de Curcubeu RO 9154/ 18 F 20.07.18 07:57:12.22 088.88
46 Team Jupid DV 08857 18 54F 20.07.18 07:57:12.46 088.62
47 Fratii Cirican RO 558619/ 18 F 20.07.18 07:57:12.71 088.37
48 Fratii Cirican RO 558632/ 18 F 20.07.18 07:57:12.96 088.12
49 Dimitar Todorov BG 34034/ 18 F 20.07.18 07:57:13.74 087.87
50 Viglidan+Huber Team DV 07974 18 180F 20.07.18 07:57:14.40 087.61
51 Scornea Dorin RO 412927/ 18 F 20.07.18 07:57:14.99 087.36
52 Viglidan+Huber Team HU 1125098/ 18 F 20.07.18 07:57:15.23 087.11
53 T.G. Waldow+S. Thiel DV 04858 18 512F 20.07.18 07:57:15.50 086.86
54 Buzura R. + Calin R. RO 1094042/ 18 F 20.07.18 07:57:15.54 086.60
55 Team Evin P - Noemi SK 2601 18 820F 20.07.18 07:57:15.56 086.35
56 T.G. Wilhelm Linke DV 03526 18 313F 20.07.18 07:57:16.87 086.10
57 Thorsten & Finn Daum DE 04939 18 523F 20.07.18 07:57:17.76 085.84
58 Dumitrascu M. + Adi RO 15502/ 18 F 20.07.18 07:57:18.01 085.59
59 Team Jupid DV 08857 18 69F 20.07.18 07:57:18.61 085.34
60 Appaz & Feim Team TR 060823/ 18 F 20.07.18 07:57:18.86 085.09
61 Adrian + Mogadja IT 0268/ 18 F 20.07.18 07:57:19.49 084.83
62 Scirtoaje Ionut RO 350406/ 18 F 20.07.18 07:57:19.79 084.58
63 Fauna Orheiului OLR MD 2309/ 18 F 20.07.18 07:57:20.19 084.33
64 Maziarz Racing Team PL 0233 18 1462F 20.07.18 07:57:20.33 084.07
65 Teianu Marian RO 39103/ 18 F 20.07.18 07:57:21.47 083.82
66 Banulescu Cosmin GR 927931/ 18 F 20.07.18 07:57:22.10 083.57
67 Herman & D. Beverdam NL 1569568/ 18 F 20.07.18 07:57:23.59 083.32
68 Buzura R. + Calin R. RO 1094028/ 18 F 20.07.18 07:57:24.38 083.06
69 Tiger Team IT 385079/ 18 F 20.07.18 07:57:24.49 082.81
70 ChristianBielPigeons DV 05412 18 950F 20.07.18 07:57:24.62 082.56
71 Euroalpin + Breazu M RO 469521/ 18 F 20.07.18 07:57:25.56 082.31
72 Nini Enachescu RO 331708/ 18 F 20.07.18 07:57:26.95 082.05
73 Edip Shaban RO 459904/ 18 F 20.07.18 07:57:27.42 081.80
74 Michael & H. Ringler DV 03609 18 535F 20.07.18 07:57:27.73 081.55
75 Meda Vali RO 503219/ 18 F 20.07.18 07:57:28.14 081.29
76 Erbaru Ionut IT 355692/ 18 F 20.07.18 07:57:28.36 081.04
77 Hok Reijnen &Bolton NL 3813750/ 18 F 20.07.18 07:57:29.11 080.79
78 Tzofly RO 1904/ 18 F 20.07.18 07:57:29.35 080.54
79 Matthias Sprang DV 05222 18 2278F 20.07.18 07:57:29.48 080.28
80 Garcia & Nagelhofer AUS 309 18 224F 20.07.18 07:57:29.99 080.03
81 Team Sofia BG 70077/ 18 F 20.07.18 07:57:30.78 079.78
82 Ivan Zahariev BG 18 2238F 20.07.18 07:57:30.84 079.52
83 Andrei Marius + Mitu RO 5200/ 18 F 20.07.18 07:57:31.05 079.27
84 Stroe Marian RO 9909/ 18 F 20.07.18 07:57:31.61 079.02
85 Banulescu Cosmin GR 927921/ 18 F 20.07.18 07:57:32.39 078.77
86 Deigner - Sun - Lin DE 05950 18 2561F 20.07.18 07:57:32.84 078.51
87 Ionescu Nicolae GR 926507/ 18 F 20.07.18 07:57:33.57 078.26
88 Denis Culic CRO 3751/ 18 F 20.07.18 07:57:33.70 078.01
89 Petre Nicolae RO 80022/ 18 F 20.07.18 07:57:34.13 077.76
90 Romanian Golden FCI RO 4082711/ 18 F 20.07.18 07:57:34.18 077.50
91 Enachescu Mircea RO 388004/ 18 F 20.07.18 07:57:34.23 077.25
92 Viglidan+Huber Team HU 1125076/ 18 F 20.07.18 07:57:34.27 077.00
93 Manga + Preda RO 161006/ 18 F 20.07.18 07:57:35.54 076.74
94 Team F. F. Krosigk DV 09769 18 610F 20.07.18 07:57:36.32 076.49
95 T.G. Waldow+S. Thiel DV 04858 18 646F 20.07.18 07:57:36.61 076.24
96 Fast Pigeons & Laro IT 411532/ 18 F 20.07.18 07:57:36.82 075.99
97 Thibaut Enguerand FR 366318/ 18 F 20.07.18 07:57:37.71 075.73
98 Naskov Stoianov BG 18 52429F 20.07.18 07:57:38.99 075.48
99 Romanian Golden FCI RO 4082714/ 18 F 20.07.18 07:57:39.47 075.23
100 Petre Nicolae RO 80006/ 18 F 20.07.18 07:57:39.49 074.97
101 Vasile Ionut RO 88716/ 18 F 20.07.18 07:57:40.60 074.72
102 Andrei Marius + Mitu RO 5436/ 18 F 20.07.18 07:57:40.71 074.47
103 Cajvana OLR RO 566666/ 18 F 20.07.18 07:57:40.95 074.22
104 Petre Nicolae RO 80012/ 18 F 20.07.18 07:57:41.01 073.96
105 Petrescu Silviu GR 925302/ 18 F 20.07.18 07:57:41.33 073.71
106 Adrian + Mogadja IT 388359/ 18 F 20.07.18 07:57:41.57 073.46
107 Nini Enachescu RO 331740/ 18 F 20.07.18 07:57:42.04 073.21
108 Fratii Cirican RO 558633/ 18 F 20.07.18 07:57:42.28 072.95
109 Team Spranceana GB 24874/ 18 F 20.07.18 07:57:42.63 072.70
110 Deigner - Sun - Lin DE 05950 18 2599F 20.07.18 07:57:43.01 072.45
111 G&D Aslanidis GR 1018591/ 18 F 20.07.18 07:57:43.33 072.19
112 Mocioi Ionut RO 423521/ 18 F 20.07.18 07:57:44.10 071.94
113 Dudu Sorin GB 36699/ 18 F 20.07.18 07:57:44.15 071.69
114 Tiger Team IT 385066/ 18 F 20.07.18 07:57:44.16 071.44
115 Ludviksen Per Bjarte NOR 1805/ 18 F 20.07.18 07:57:44.44 071.18
116 Petre Nicolae RO 80014/ 18 F 20.07.18 07:57:45.36 070.93
117 Bosko Jenjic CRO 3511/ 18 F 20.07.18 07:57:45.47 070.68
118 Florea Cristian RO 297678/ 18 F 20.07.18 07:57:45.49 070.42
119 Petre Nicolae RO 80023/ 18 F 20.07.18 07:57:45.89 070.17
120 SG Steffl DV 08897 18 4144F 20.07.18 07:57:45.92 069.92
121 Denis Culic CRO 3754/ 18 F 20.07.18 07:57:46.18 069.67
122 Manga + Preda RO 358454/ 18 F 20.07.18 07:57:46.24 069.41
123 Buzura R. + Calin R. RO 1094036/ 18 F 20.07.18 07:57:46.58 069.16
124 Kary & Ady RO 8076/ 18 F 20.07.18 07:57:46.63 068.91
125 Udrea Catani + Radu RO 161719/ 18 F 20.07.18 07:57:47.01 068.66
126 Asen Spasov BG 71487/ 18 F 20.07.18 07:57:47.22 068.40
127 Nitulescu Ion RO 565179/ 18 F 20.07.18 07:57:47.38 068.15
128 Team Duica Iulian RO 16869/ 18 F 20.07.18 07:57:47.79 067.90
129 Andrei Marius + Mitu RO 5339/ 18 F 20.07.18 07:57:48.25 067.64
130 Herman & D. Beverdam NL 1569255/ 18 F 20.07.18 07:57:48.30 067.39
131 Petre Nicolae RO 80061/ 18 F 20.07.18 07:57:48.57 067.14
132 TeamWeis Jungfleisch DV 0808 18 651F 20.07.18 07:57:48.79 066.89
133 Petrita Leo+Team OLR RO 4080059/ 18 F 20.07.18 07:57:48.93 066.63
134 Familie Soellner DV 02733 18 1777F 20.07.18 07:57:50.66 066.38
135 T.G. Waldow+S. Thiel DV 04858 18 505F 20.07.18 07:57:50.79 066.13
136 Team N RO 4054987/ 18 F 20.07.18 07:57:50.82 065.87
137 Gunter Goetz DV 05136 18 584F 20.07.18 07:57:51.09 065.62
138 Iordache Daniel GB 44784/ 18 F 20.07.18 07:57:51.11 065.37
139 Team Popovici+Enache AUS 602 18 1055F 20.07.18 07:57:51.59 065.12
140 Fast Pigeons & Laro IT 411503/ 18 F 20.07.18 07:57:51.61 064.86
141 Appaz & Feim Team TR 060816/ 18 F 20.07.18 07:57:51.65 064.61
142 Team N RO 4054933/ 18 F 20.07.18 07:57:52.10 064.36
143 Herman & D. Beverdam NL 1569602/ 18 F 20.07.18 07:57:52.82 064.11
144 Gaust Gerhard DV 0244 18 268F 20.07.18 07:57:53.34 063.85
145 Ilian Bijilov BG 18 2235F 20.07.18 07:57:53.48 063.60
146 Dimitar Todorov BG 34040/ 18 F 20.07.18 07:57:53.63 063.35
147 Petrescu Silviu GR 925304/ 18 F 20.07.18 07:57:54.41 063.09
148 Rotarescu + Eana RO 18 305009F 20.07.18 07:57:54.43 062.84
149 Jaroslav Ners CZ 034 18 0014F 20.07.18 07:57:54.51 062.59
150 Costin Vitalie MD 1715/ 18 F 20.07.18 07:57:54.83 062.34
151 Emiel Denys BE 3018167/ 18 F 20.07.18 07:57:54.84 062.08
152 Enachescu Mircea RO 388005/ 18 F 20.07.18 07:57:54.87 061.83
153 Nitu Robert Petre IT 398287/ 18 F 20.07.18 07:57:54.95 061.58
154 Palitu Victor MD 93/ 18 F 20.07.18 07:57:55.14 061.32
155 Hok Reijnen &Bolton NL 3813646/ 18 F 20.07.18 07:57:55.56 061.07
156 Mihai Cazacu RO 3099308/ 18 F 20.07.18 07:57:55.93 060.82
157 HamzaMihaela-Camelia RO 4048408/ 18 F 20.07.18 07:57:56.48 060.57
158 Fratii Bumbaru RO 434464/ 18 F 20.07.18 07:57:56.91 060.31
159 Bucur + Evelin RO 2092350/ 18 F 20.07.18 07:57:56.94 060.06
160 Team Jupid DV 08857 18 53F 20.07.18 07:57:57.13 059.81
161 Duta Marian RO 023821/ 18 F 20.07.18 07:57:57.26 059.56
162 Stan Ilie RO 140298/ 18 F 20.07.18 07:57:57.43 059.30
163 Api Col RO 145004/ 18 F 20.07.18 07:57:57.55 059.05
164 Team F. F. Krosigk DV 09769 18 628F 20.07.18 07:57:57.56 058.80
165 Andrei Marius + Mitu RO 5481/ 18 F 20.07.18 07:57:57.96 058.54
166 Bjorn Ove Helgesen NOR 032 18 47F 20.07.18 07:57:58.60 058.29
167 Manga + Preda RO 358456/ 18 F 20.07.18 07:57:58.63 058.04
168 Jurgen Schneider DV 0975 18 947F 20.07.18 07:57:58.65 057.79
169 Maziarz Racing Team PL 0233 18 1475F 20.07.18 07:57:58.96 057.53
170 Alain Hallard FR 065208/ 18 F 20.07.18 07:57:58.97 057.28
171 Team B RO 208023/ 18 F 20.07.18 07:57:59.24 057.03
172 Deigner - Sun - Lin CHN 0116213/ 18 F 20.07.18 07:57:59.28 056.77
173 Vasile Ionut RO 88719/ 18 F 20.07.18 07:57:59.50 056.52
174 Palitu Victor MD 72/ 18 F 20.07.18 07:58:00.08 056.27
175 Buju IT 0553/ 18 F 20.07.18 07:58:00.23 056.02
176 Api Col RO 145005/ 18 F 20.07.18 07:58:00.32 055.76
177 Jurgen Schneider DV 0975 18 428F 20.07.18 07:58:00.75 055.51
178 Tzofly RO 550368/ 18 F 20.07.18 07:58:00.99 055.26
179 Balint Iuliu NOR 1747/ 18 F 20.07.18 07:58:01.09 055.01
180 Five Star OLR RO 370008/ 18 F 20.07.18 07:58:01.31 054.75
181 Florea Remus RO 439999/ 18 F 20.07.18 07:58:01.36 054.50
182 Udrea Catani + Radu RO 161743/ 18 F 20.07.18 07:58:01.69 054.25
183 TeamWeis Jungfleisch DV 0263 18 1122F 20.07.18 07:58:02.00 053.99
184 Stroe Marian RO 9919/ 18 F 20.07.18 07:58:02.36 053.74
185 Romanian Golden FCI RO 4082716/ 18 F 20.07.18 07:58:02.57 053.49
186 Ilhan Mustafa BG 55361/ 18 F 20.07.18 07:58:02.65 053.24
187 Florin Tibichi BE 4155997/ 18 F 20.07.18 07:58:02.88 052.98
188 Gaust Gerhard DV 0244 18 278F 20.07.18 07:58:03.05 052.73
189 Fast Pigeons & Laro IT 411521/ 18 F 20.07.18 07:58:03.07 052.48
190 Andrei Marius + Mitu RO 5422/ 18 F 20.07.18 07:58:03.60 052.22
191 Team F. F. Krosigk DV 09769 18 622F 20.07.18 07:58:04.76 051.97
192 Api Col RO 145002/ 18 F 20.07.18 07:58:04.79 051.72
193 Jurgen Schneider DV 0975 18 941F 20.07.18 07:58:04.84 051.47
194 Kalimanci OLR BE 4124491/ 18 F 20.07.18 07:58:05.03 051.21
195 Reinhard Gebhardt DV 02227 18 1328F 20.07.18 07:58:05.23 050.96
196 Florea C +Cristea F RO 225086/ 18 F 20.07.18 07:58:05.27 050.71
197 Sporting PigeonsTeam PT 8185123/ 18 F 20.07.18 07:58:05.35 050.46
198 Sporting PigeonsTeam PT 8459574/ 18 F 20.07.18 07:58:05.46 050.20
199 Deigner - Sun - Lin CHN 0116202/ 18 F 20.07.18 07:58:05.47 049.95
200 Jurgen Schneider DV 08897 18 633F 20.07.18 07:58:05.74 049.70
201 Familie Soellner DV 02733 18 1753F 20.07.18 07:58:05.78 049.44
202 Adrian M. + Giani U. RO 400189/ 18 F 20.07.18 07:58:06.58 049.19
203 Team Duica Iulian RO 16836/ 18 F 20.07.18 07:58:06.76 048.94
204 Adrian + Mogadja IT 388353/ 18 F 20.07.18 07:58:07.00 048.69
205 Team N RO 4054997/ 18 F 20.07.18 07:58:07.34 048.43
206 Team Sofia BG 70079/ 18 F 20.07.18 07:58:07.48 048.18
207 Petrescu Silviu GR 925309/ 18 F 20.07.18 07:58:07.56 047.93
208 Kalimanci OLR BE 4124464/ 18 F 20.07.18 07:58:08.26 047.67
209 Sporting PigeonsTeam PT 8459554/ 18 F 20.07.18 07:58:08.42 047.42
210 Banulescu Cosmin GR 927922/ 18 F 20.07.18 07:58:08.45 047.17
211 Codrut RO 170598/ 18 F 20.07.18 07:58:08.68 046.92
212 Appaz & Feim Team BG 18 060825F 20.07.18 07:58:08.82 046.66
213 Bosko Jenjic CRO 18 3597F 20.07.18 07:58:08.84 046.41
214 Florea Marian RO 32996/ 18 F 20.07.18 07:58:08.98 046.16
215 Ababei + Andrei S RO 5008181/ 18 F 20.07.18 07:58:09.14 045.91
216 Nitu Robert Petre IT 398292/ 18 F 20.07.18 07:58:09.67 045.65
217 Bucur + Evelin RO 2092340/ 18 F 20.07.18 07:58:10.32 045.40
218 Drosu Horia RO 4080304/ 18 F 20.07.18 07:58:11.56 045.15
219 ZG Helios B &Gehrken DV 01777 18 446F 20.07.18 07:58:11.76 044.89
220 Claudia Schwarm DV 05425 18 18F 20.07.18 07:58:11.91 044.64
221 Ernst Moeller DV 0244 18 692F 20.07.18 07:58:11.99 044.39
222 Asen Spasov BG 73012/ 18 F 20.07.18 07:58:12.20 044.14
223 Palitu Victor MD 55/ 18 F 20.07.18 07:58:12.90 043.88
224 Bochenczan Jan PL 0236 18 3079F 20.07.18 07:58:13.15 043.63
225 Titi Piriu Tauben RO 216043/ 18 F 20.07.18 07:58:13.19 043.38
226 Kary & Ady RO 1028520/ 18 F 20.07.18 07:58:13.35 043.12
227 Team F. F. Krosigk DV 09769 18 612F 20.07.18 07:58:13.39 042.87
228 Sporting PigeonsTeam PT 8459161/ 18 F 20.07.18 07:58:13.49 042.62
229 Ariciu Catalin RO 174641/ 18 F 20.07.18 07:58:14.24 042.37
230 Team Flavigny MSL FR 332851/ 18 F 20.07.18 07:58:14.28 042.11
231 Florin Tibichi BE 4155961/ 18 F 20.07.18 07:58:14.30 041.86
232 Team N RO 4054942/ 18 F 20.07.18 07:58:14.60 041.61
233 SG Steffl DV 08897 18 4131F 20.07.18 07:58:14.66 041.36
234 Ilhan - Ali - Lili BG 115008/ 18 F 20.07.18 07:58:14.98 041.10
235 Karl Heinz Lang DV 08596 18 238F 20.07.18 07:58:15.17 040.85
236 Petrita Leo+Team OLR RO 4080058/ 18 F 20.07.18 07:58:15.70 040.60
237 Florea Cristian RO 297677/ 18 F 20.07.18 07:58:15.72 040.34
238 Avram Florinel RO 434401/ 18 F 20.07.18 07:58:16.74 040.09
239 Team Wirz CH 15222/ 18 F 20.07.18 07:58:17.19 039.84
240 Fratii Cirican RO 039195/ 18 F 20.07.18 07:58:17.47 039.59
241 Alexandru + Marian RO 4080428/ 18 F 20.07.18 07:58:17.48 039.33
242 Iacob Marinel RO 195281/ 18 F 20.07.18 07:58:18.15 039.08
243 Familie Soellner DV 02733 18 1829F 20.07.18 07:58:18.44 038.83
244 Adrian + Mogadja IT 388400/ 18 F 20.07.18 07:58:19.38 038.57
245 Naskov Stoianov BG 18 52402F 20.07.18 07:58:19.54 038.32
246 Furnica + Andrei C RO 18 2014219F 20.07.18 07:58:19.72 038.07
247 Radoslav Hristov RO 117441/ 18 F 20.07.18 07:58:20.08 037.82
248 Team F. F. Krosigk DV 09769 18 600F 20.07.18 07:58:21.12 037.56
249 Team Evin P - Noemi SK 2601 18 817F 20.07.18 07:58:21.51 037.31
250 Derby Corabia RO 3067123/ 18 F 20.07.18 07:58:21.54 037.06
251 Edip Shaban RO 117795/ 18 F 20.07.18 07:58:22.22 036.81
252 Theo & Markus Lecke DV 04087 18 202F 20.07.18 07:58:22.34 036.55
253 Avram Florinel RO 434404/ 18 F 20.07.18 07:58:22.71 036.30
254 Florea Remus RO 439991/ 18 F 20.07.18 07:58:23.96 036.05
255 Buzura R. + Calin R. RO 1094010/ 18 F 20.07.18 07:58:24.01 035.79
256 Dicu Gheorghe RO 356123/ 18 F 20.07.18 07:58:24.22 035.54
257 Stanescu & Dobre RO 4044040/ 18 F 20.07.18 07:58:24.64 035.29
258 Furnica + Andrei C RO 18 2014213F 20.07.18 07:58:24.66 035.04
259 Fratii Cirican RO 558624/ 18 F 20.07.18 07:58:24.72 034.78
260 Botnar Stefan RO 9491/ 18 F 20.07.18 07:58:25.28 034.53
261 Team F. F. Krosigk DV 09769 18 553F 20.07.18 07:58:25.59 034.28
262 T.G. Waldow+S. Thiel DV 04858 18 440F 20.07.18 07:58:26.07 034.02
263 Furnica + Andrei C RO 18 2014244F 20.07.18 07:58:27.49 033.77
264 Fratii Bumbaru RO 434460/ 18 F 20.07.18 07:58:28.24 033.52
265 Wonder Pigeon IT 365950/ 18 F 20.07.18 07:58:28.41 033.27
266 Florea Remus RO 439983/ 18 F 20.07.18 07:58:28.73 033.01
267 Dicu Gheorghe RO 356129/ 18 F 20.07.18 07:58:28.76 032.76
268 Cimpean Sebastian IT 377942/ 18 F 20.07.18 07:58:29.76 032.51
269 Claudia Schwarm DV 05425 18 15F 20.07.18 07:58:30.40 032.26
270 Buju IT 0484/ 18 F 20.07.18 07:58:30.44 032.00
271 Erbaru Ionut IT 355628/ 18 F 20.07.18 07:58:30.74 031.75
272 Oskar Anderhub CH 1418/ 18 F 20.07.18 07:58:31.65 031.50
273 Kary & Ady RO 8084/ 18 F 20.07.18 07:58:32.04 031.24
274 Kary & Ady RO 1028519/ 18 F 20.07.18 07:58:32.27 030.99
275 Jurgen Schneider DV 0975 18 429F 20.07.18 07:58:32.67 030.74
276 Team Jupid DV 08857 18 41F 20.07.18 07:58:32.75 030.49
277 Baiasu Seby RO 170404/ 18 F 20.07.18 07:58:32.97 030.23
278 Team Wirz CH 15226/ 18 F 20.07.18 07:58:33.07 029.98
279 Buju IT 0555/ 18 F 20.07.18 07:58:33.62 029.73
280 Buju IT 0551/ 18 F 20.07.18 07:58:34.39 029.47
281 Marian E+Cristian G RO 18 40024F 20.07.18 07:58:34.52 029.22
282 T.G. Waldow+S. Thiel DV 04858 18 539F 20.07.18 07:58:34.81 028.97
283 Oskar Anderhub CH 1415/ 18 F 20.07.18 07:58:35.28 028.72
284 Petre Nicolae RO 80024/ 18 F 20.07.18 07:58:36.00 028.46
285 Api Col RO 145007/ 18 F 20.07.18 07:58:37.03 028.21
286 Jaroslav Ners CZ 034 18 0013F 20.07.18 07:58:37.17 027.96
287 Derby Corabia RO 3067301/ 18 F 20.07.18 07:58:37.71 027.71
288 Florea Remus RO 439996/ 18 F 20.07.18 07:58:37.84 027.45
289 TeamS Soedthoeringes DV 09118 18 203F 20.07.18 07:58:37.90 027.20
290 Palitu Victor MD 9/ 18 F 20.07.18 07:58:38.26 026.95
291 Sara & Mihai Orasanu ESP 86053/ 18 F 20.07.18 07:58:38.54 026.69
292 Herman & D. Beverdam NL 1569051/ 18 F 20.07.18 07:58:38.67 026.44
293 Tzofly RO 1903/ 18 F 20.07.18 07:58:38.86 026.19
294 Fratii Imbrea IT 378287/ 18 F 20.07.18 07:58:39.12 025.94
295 Team Sofia BG 70071/ 18 F 20.07.18 07:58:40.16 025.68
296 Stan Ilie RO 140295/ 18 F 20.07.18 07:58:40.25 025.43
297 Petrescu Silviu GR 925310/ 18 F 20.07.18 07:58:40.41 025.18
298 Ilhan - Ali - Lili BG 115009/ 18 F 20.07.18 07:58:40.53 024.92
299 Stanescu & Dobre RO 4044044/ 18 F 20.07.18 07:58:40.84 024.67
300 Gunter Goetz DV 05136 18 718F 20.07.18 07:58:41.11 024.42
301 Manga + Seby RO 161002/ 18 F 20.07.18 07:58:41.28 024.17
302 G&D Aslanidis GR 1017748/ 18 F 20.07.18 07:58:41.39 023.91
303 Karl Heinz Lang DV 08596 18 254F 20.07.18 07:58:41.63 023.66
304 Stanescu & Dobre RO 4044117/ 18 F 20.07.18 07:58:42.18 023.41
305 Team Sofia BG 70074/ 18 F 20.07.18 07:58:42.32 023.16
306 Wonder Pigeon IT 365953/ 18 F 20.07.18 07:58:42.35 022.90
307 Cristi Bulgaru RO 412957/ 18 F 20.07.18 07:58:42.89 022.65
308 Giani + Maya RO 400149/ 18 F 20.07.18 07:58:43.00 022.40
309 Fratii Cirican RO 558636/ 18 F 20.07.18 07:58:43.13 022.14
310 Baiasu Seby RO 170402/ 18 F 20.07.18 07:58:43.37 021.89
311 Palitu Victor MD 73/ 18 F 20.07.18 07:58:43.40 021.64
312 Claudia Schwarm DV 05425 18 24F 20.07.18 07:58:44.48 021.39
313 Petre Nicolae RO 80029/ 18 F 20.07.18 07:58:44.83 021.13
314 Nitu Robert Petre IT 398275/ 18 F 20.07.18 07:58:44.97 020.88
315 Meda Vali RO 503218/ 18 F 20.07.18 07:58:45.63 020.63
316 T.G. Waldow+S. Thiel DV 04858 18 638F 20.07.18 07:58:45.90 020.37
317 Amir & Deniz BG 70345/ 18 F 20.07.18 07:58:46.25 020.12
318 Fratii Cirican RO 558639/ 18 F 20.07.18 07:58:46.41 019.87
319 Costin Vitalie MD 1722/ 18 F 20.07.18 07:58:46.43 019.62
320 Karl Heinz Wichert DV 02618 18 658F 20.07.18 07:58:46.83 019.36
321 Thorsten & Finn Daum DE 04939 18 568F 20.07.18 07:58:47.34 019.11
322 Silvestri Loft IT 454721/ 18 F 20.07.18 07:58:47.37 018.86
323 Bosko Jenjic CRO 3502/ 18 F 20.07.18 07:58:47.41 018.61
324 SG. Sibert / Goenter DV 06723 18 8164F 20.07.18 07:58:48.41 018.35
325 Udrea Catani + Radu RO 161725/ 18 F 20.07.18 07:58:48.61 018.10
326 Asen Benovski BG 29280/ 18 F 20.07.18 07:58:48.66 017.85
327 Stanescu & Dobre RO 4044118/ 18 F 20.07.18 07:58:48.68 017.59
328 Manga + Preda RO 358452/ 18 F 20.07.18 07:58:48.89 017.34
329 Vasile Ionut RO 88702/ 18 F 20.07.18 07:58:48.97 017.09
330 Dumitrascu M. + Adi RO 15506/ 18 F 20.07.18 07:58:49.09 016.84
331 Stroe Marian RO 9917/ 18 F 20.07.18 07:58:49.53 016.58
332 T.G. Bibi Stefanescu RO 552013/ 18 F 20.07.18 07:58:49.77 016.33
333 Team F. F. Krosigk DV 09769 18 636F 20.07.18 07:58:50.08 016.08
334 SG Steffl DV 08897 18 4142F 20.07.18 07:58:50.12 015.82
335 Petre Nicolae RO 80044/ 18 F 20.07.18 07:58:50.65 015.57
336 Erik Tufte NOR 986/ 18 F 20.07.18 07:58:50.78 015.32
337 Team Sofia BG 70066/ 18 F 20.07.18 07:58:50.83 015.07
338 Team Klaus Stretz DV 03094 18 2625F 20.07.18 07:58:51.05 014.81
339 Popa Irinel RO 232944/ 18 F 20.07.18 07:58:51.05 014.56
340 Florin Tibichi BE 4155978/ 18 F 20.07.18 07:58:51.14 014.31
341 Baiasu Seby RO 170408/ 18 F 20.07.18 07:58:52.10 014.06
342 Edip Shaban RO 117793/ 18 F 20.07.18 07:58:52.34 013.80
343 Mocioi Ionut RO 423441/ 18 F 20.07.18 07:58:52.46 013.55
344 Gunter Goetz DV 05136 18 574F 20.07.18 07:58:52.58 013.30
345 Hok Reijnen &Bolton NL 3813849/ 18 F 20.07.18 07:58:52.86 013.04
346 Denis Culic CRO 3783/ 18 F 20.07.18 07:58:53.54 012.79
347 SG. Steckenbiller DV 09984 18 427F 20.07.18 07:58:53.62 012.54
348 Petrescu Silviu GR 925307/ 18 F 20.07.18 07:58:53.82 012.29
349 Reinhard Gebhardt DV 02227 18 1310F 20.07.18 07:58:54.13 012.03
350 Asen Spasov BG 73017/ 18 F 20.07.18 07:58:54.16 011.78
351 Aripi de Curcubeu RO 9156/ 18 F 20.07.18 07:58:54.35 011.53
352 Manga + Seby RO 170413/ 18 F 20.07.18 07:58:54.60 011.27
353 Dumitrascu M. + Adi RO 15511/ 18 F 20.07.18 07:58:55.14 011.02
354 Maziarz Racing Team PL 0233 18 1419F 20.07.18 07:58:55.51 010.77
355 Jurgen Schneider DV 0975 18 952F 20.07.18 07:58:56.60 010.52
356 Bugea RO 172307/ 18 F 20.07.18 07:58:56.74 010.26
357 Ariciu Catalin RO 174648/ 18 F 20.07.18 07:58:57.08 010.01
358 Fast Pigeons & Laro IT 411416/ 18 F 20.07.18 07:58:57.20 009.76
359 Iordache Daniel GB 44786/ 18 F 20.07.18 07:58:57.36 009.51
360 Team Jupid DV 08857 18 29F 20.07.18 07:58:57.54 009.25
361 Gunter Goetz DV 05136 18 564F 20.07.18 07:58:57.69 009.00
362 Stanescu & Dobre RO 4044021/ 18 F 20.07.18 07:58:57.89 008.75
363 Api Col RO 145001/ 18 F 20.07.18 07:58:58.94 008.49
364 Ernst Moeller DV 0244 18 700F 20.07.18 07:58:59.02 008.24
365 Fratii Cirican RO 558628/ 18 F 20.07.18 07:58:59.59 007.99
366 T.G. Bibi Stefanescu RO 552021/ 18 F 20.07.18 07:58:59.94 007.74
367 Zdenek Pavlik DV 05927 18 1155F 20.07.18 07:59:00.53 007.48
368 Svilen Penkov RO 928/ 18 F 20.07.18 07:59:00.55 007.23
369 Zdenek Pavlik DV 05927 18 1152F 20.07.18 07:59:00.68 006.98
370 Avram Florinel RO 434405/ 18 F 20.07.18 07:59:01.69 006.72
371 Michael & H. Ringler DV 03609 18 536F 20.07.18 07:59:01.91 006.47
372 Toba Marius + Giani RO 353114/ 18 F 20.07.18 07:59:02.65 006.22
373 Alessandro Rossi IT 437887/ 18 F 20.07.18 07:59:02.73 005.97
374 Erbaru Ionut IT 355684/ 18 F 20.07.18 07:59:03.61 005.71
375 Avram Florinel RO 434407/ 18 F 20.07.18 07:59:03.75 005.46
376 Herman & D. Beverdam NL 1569587/ 18 F 20.07.18 07:59:03.78 005.21
377 Familie Soellner DV 02733 18 1747F 20.07.18 07:59:04.17 004.96
378 Drosu Horia RO 4080305/ 18 F 20.07.18 07:59:05.27 004.70
379 Dr. De Weerd Pigeons NL 5111697/ 18 F 20.07.18 07:59:05.30 004.45
380 Andrei Marius + Mitu RO 5431/ 18 F 20.07.18 07:59:06.00 004.20
381 Dr. De Weerd Pigeons NL 1167188/ 18 F 20.07.18 07:59:06.10 003.94
382 Theo & Markus Lecke DV 04087 18 229F 20.07.18 07:59:06.33 003.69
383 Ludviksen Per Bjarte NOR 1825/ 18 F 20.07.18 07:59:06.78 003.44
384 Petrita Leo+Team OLR RO 4080033/ 18 F 20.07.18 07:59:07.51 003.19
385 HamzaMihaela-Camelia RO 4048417/ 18 F 20.07.18 07:59:08.64 002.93
386 Palitu Victor MD 53/ 18 F 20.07.18 07:59:09.30 002.68
387 T.G. Angela Targatz DV 07196 18 1623F 20.07.18 07:59:09.92 002.43
388 Team Evin P - Noemi SK 2601 18 830F 20.07.18 07:59:10.56 002.17
389 Ariciu Catalin RO 174670/ 18 F 20.07.18 07:59:10.61 001.92
390 Petre Nicolae RO 80021/ 18 F 20.07.18 07:59:12.24 001.67
391 Lubomir Lubenov BG 18 74083F 20.07.18 07:59:12.76 001.42
392 Andrei Marius + Mitu RO 5292/ 18 F 20.07.18 07:59:12.86 001.16
393 Giani + Maya RO 400193/ 18 F 20.07.18 07:59:14.19 000.91
394 Petre Nicolae RO 80035/ 18 F 20.07.18 07:59:15.06 000.66
395 HamzaMihaela-Camelia RO 4048433/ 18 F 20.07.18 07:59:15.27 000.41
396 Palitu Victor MD 68/ 18 F 20.07.18 07:59:15.44 000.15
397 Radoslav Hristov RO 117444/ 18 F 20.07.18 07:59:15.81 000.00
398 Petre Nicolae RO 80027/ 18 F 20.07.18 07:59:15.84 000.00
399 Euroalpin + Breazu M RO 18825/ 18 F 20.07.18 07:59:17.14 000.00
400 Codrut RO 171567/ 18 F 20.07.18 07:59:18.61 000.00
401 Banulescu Cosmin GR 927929/ 18 F 20.07.18 07:59:18.71 000.00
402 Greg Team SK 0999 18 830F 20.07.18 07:59:18.95 000.00
403 Team Flavigny MSL FR 354670/ 18 F 20.07.18 07:59:18.96 000.00
404 Team F. F. Krosigk DV 09769 18 646F 20.07.18 07:59:21.40 000.00
405 Team RSR IT 378028/ 18 F 20.07.18 07:59:21.63 000.00
406 Fratii Bumbaru RO 434466/ 18 F 20.07.18 07:59:21.69 000.00
407 Five Star OLR RO 370042/ 18 F 20.07.18 07:59:21.95 000.00
408 Duta Marian RO 023820/ 18 F 20.07.18 07:59:23.12 000.00
409 Denis Culic CRO 3755/ 18 F 20.07.18 07:59:23.29 000.00
410 Fleischer Josef DV 06276 18 1473F 20.07.18 07:59:23.36 000.00
411 Asen Benovski BG 29903/ 18 F 20.07.18 07:59:24.51 000.00
412 Petre Nicolae RO 80008/ 18 F 20.07.18 07:59:24.91 000.00
413 Asen Benovski BG 29102/ 18 F 20.07.18 07:59:25.02 000.00
414 Team F. F. Krosigk DV 09769 18 617F 20.07.18 07:59:26.86 000.00
415 Nini Enachescu RO 331728/ 18 F 20.07.18 07:59:28.44 000.00
416 Andrei Marius + Mitu RO 5089/ 18 F 20.07.18 07:59:29.34 000.00
417 Erbaru Ionut IT 417640/ 18 F 20.07.18 07:59:29.66 000.00
418 Ilian Bijilov BG 18 2241F 20.07.18 07:59:29.73 000.00
419 Fleischer Josef DV 06276 18 1475F 20.07.18 07:59:30.49 000.00
420 Mocioi Ionut RO 423540/ 18 F 20.07.18 07:59:32.35 000.00
421 Udrea Catani + Radu RO 161723/ 18 F 20.07.18 07:59:32.97 000.00
422 Team Spranceana GB 24868/ 18 F 20.07.18 07:59:34.12 000.00
423 Dicu Gheorghe RO 356151/ 18 F 20.07.18 07:59:35.33 000.00
424 Thorsten & Finn Daum DE 04939 18 521F 20.07.18 07:59:36.06 000.00
425 Sporting PigeonsTeam PT 8459082/ 18 F 20.07.18 07:59:36.32 000.00
426 Theo & Markus Lecke DV 04087 18 227F 20.07.18 07:59:36.33 000.00
427 Herman & D. Beverdam NL 1569204/ 18 F 20.07.18 07:59:37.70 000.00
428 Cimpean Sebastian IT 408015/ 18 F 20.07.18 07:59:37.90 000.00
429 Palitu Victor MD 8/ 18 F 20.07.18 07:59:37.95 000.00
430 Olteanu Cosmin RO 18 18866F 20.07.18 07:59:39.00 000.00
431 Greg Team SK 0999 18 888F 20.07.18 07:59:39.51 000.00
432 Toba Marius + Giani RO 353105/ 18 F 20.07.18 07:59:40.01 000.00
433 Titi Piriu Tauben RO 216044/ 18 F 20.07.18 07:59:40.13 000.00
434 Jurgen Schneider DV 08897 18 634F 20.07.18 07:59:40.42 000.00
435 Api Col RO 145006/ 18 F 20.07.18 07:59:41.85 000.00
436 T.G. Bibi Stefanescu RO 552012/ 18 F 20.07.18 07:59:42.82 000.00
437 Ariciu Catalin RO 174665/ 18 F 20.07.18 07:59:43.41 000.00
438 Balint Iuliu NOR 1742/ 18 F 20.07.18 07:59:43.65 000.00
439 Mihai Cazacu RO 3099340/ 18 F 20.07.18 07:59:44.23 000.00
440 Team Popovici+Enache AUS 602 18 2299F 20.07.18 07:59:44.89 000.00
441 T.G. Bibi Stefanescu RO 552016/ 18 F 20.07.18 07:59:45.21 000.00
442 Romanian Golden FCI RO 4082735/ 18 F 20.07.18 07:59:45.25 000.00
443 Chirica Cornel RO 16133/ 18 F 20.07.18 07:59:46.31 000.00
444 Svilen Penkov RO 929/ 18 F 20.07.18 07:59:46.73 000.00
445 Team Sofia BG 70056/ 18 F 20.07.18 07:59:47.78 000.00
446 Dr. De Weerd Pigeons BE 6154260/ 18 F 20.07.18 07:59:48.47 000.00
447 Reinhard Gebhardt DV 02227 18 1317F 20.07.18 07:59:48.85 000.00
448 Cajvana OLR RO 566692/ 18 F 20.07.18 07:59:49.75 000.00
449 Gaust Gerhard DV 0244 18 137F 20.07.18 07:59:50.38 000.00
450 Karl Heinz Wichert DV 02618 18 747F 20.07.18 07:59:50.82 000.00
451 Team Wirz CH 15223/ 18 F 20.07.18 07:59:50.83 000.00
452 Karl Heinz Wichert DV 02618 18 738F 20.07.18 07:59:51.51 000.00
453 Silvestri Loft IT 454754/ 18 F 20.07.18 07:59:51.68 000.00
454 Petrita Leo+Team OLR RO 25730/ 18 F 20.07.18 07:59:52.86 000.00
455 Claudia Schwarm DV 05425 18 19F 20.07.18 07:59:53.86 000.00
456 Enachescu Mircea RO 388009/ 18 F 20.07.18 07:59:54.27 000.00
457 Theo & Markus Lecke DV 04087 18 219F 20.07.18 07:59:55.83 000.00
458 Andrei Marius + Mitu RO 5225/ 18 F 20.07.18 07:59:56.44 000.00
459 Deigner - Sun - Lin CHN 0116254/ 18 F 20.07.18 07:59:57.04 000.00
460 Hok Reijnen &Bolton NL 3813721/ 18 F 20.07.18 07:59:57.25 000.00
461 Jurgen Schneider DV 08897 18 639F 20.07.18 07:59:57.36 000.00
462 Nitu Robert Petre IT 398290/ 18 F 20.07.18 07:59:57.98 000.00
463 Petre Nicolae RO 80007/ 18 F 20.07.18 07:59:59.41 000.00
464 Furnica + Andrei C RO 18 2014223F 20.07.18 08:00:00.02 000.00
465 Dr. De Weerd Pigeons BE 6154257/ 18 F 20.07.18 08:00:00.26 000.00
466 Erbaru Ionut IT 355682/ 18 F 20.07.18 08:00:00.33 000.00
467 Vasile Ionut RO 88704/ 18 F 20.07.18 08:00:00.36 000.00
468 Team Huber DV 07974 18 179F 20.07.18 08:00:00.62 000.00
469 Scirtoaje Ionut RO 350405/ 18 F 20.07.18 08:00:03.46 000.00
470 Asen Spasov BG 73019/ 18 F 20.07.18 08:00:03.97 000.00
471 TeamWeis Jungfleisch DV 0808 18 619F 20.07.18 08:00:04.25 000.00
472 Maziarz Racing Team PL 0233 18 1496F 20.07.18 08:00:07.65 000.00
473 Jurgen Schneider DV 0975 18 948F 20.07.18 08:00:08.77 000.00
474 Ed Mol NL 1173687/ 18 F 20.07.18 08:00:09.18 000.00
475 Familie Soellner DV 02733 18 1789F 20.07.18 08:00:09.36 000.00
476 ZG Helios B &Gehrken CH 14954/ 18 F 20.07.18 08:00:09.60 000.00
477 Team Jupid DV 08857 18 45F 20.07.18 08:00:09.73 000.00
478 Kary & Ady RO 1028503/ 18 F 20.07.18 08:00:10.54 000.00
479 Udrea Catani + Radu RO 161712/ 18 F 20.07.18 08:00:12.99 000.00
480 Scornea Dorin RO 412914/ 18 F 20.07.18 08:00:13.42 000.00
481 Bochenczan Jan PL 0235 18 3050F 20.07.18 08:00:13.92 000.00
482 SG Steffl DV 08897 18 4160F 20.07.18 08:00:15.61 000.00
483 SG Steffl DV 08897 18 4137F 20.07.18 08:00:15.90 000.00
484 ChristianBielPigeons DV 05412 18 969F 20.07.18 08:00:16.32 000.00
485 Team Flavigny MSL FR 354673/ 18 F 20.07.18 08:00:16.43 000.00
486 Nini Enachescu RO 331705/ 18 F 20.07.18 08:00:16.73 000.00
487 Avram Florinel RO 434402/ 18 F 20.07.18 08:00:16.84 000.00
488 Ernst Moeller DV 0244 18 688F 20.07.18 08:00:17.32 000.00
489 Bucur + Evelin RO 2092308/ 18 F 20.07.18 08:00:17.39 000.00
490 Fratii Cirican RO 558622/ 18 F 20.07.18 08:00:18.72 000.00
491 Levis Fier ALB 1097741/ 18 F 20.07.18 08:00:18.98 000.00
492 HamzaMihaela-Camelia RO 4048409/ 18 F 20.07.18 08:00:19.64 000.00
493 Codrut RO 171561/ 18 F 20.07.18 08:00:20.43 000.00
494 Lea Soellner DV 02733 18 1919F 20.07.18 08:00:21.19 000.00
495 Vasile Ionut RO 88717/ 18 F 20.07.18 08:00:23.25 000.00
496 Euroalpin + Breazu M RO 469541/ 18 F 20.07.18 08:00:23.63 000.00
497 Dumitrascu M. + Adi RO 15513/ 18 F 20.07.18 08:00:25.27 000.00
498 Hok Reijnen &Bolton NL 3813641/ 18 F 20.07.18 08:00:29.33 000.00
499 Florea Marian RO 33000/ 18 F 20.07.18 08:00:29.77 000.00
500 Team Klaus Stretz DV 03094 18 2610F 20.07.18 08:00:30.66 000.00
501 Team Agro RO 561345/ 18 F 20.07.18 08:00:30.68 000.00
502 Dumitrascu M. + Adi RO 15627/ 18 F 20.07.18 08:00:31.84 000.00
503 Costin Vitalie MD 1727/ 18 F 20.07.18 08:00:32.87 000.00
504 Alexandru + Marian RO 7005/ 18 F 20.07.18 08:00:33.17 000.00
505 Andrei Marius + Mitu RO 5268/ 18 F 20.07.18 08:00:34.23 000.00
506 Jacques Ferouelle FR 065758/ 18 F 20.07.18 08:00:35.08 000.00
507 Team Wirz CH 15219/ 18 F 20.07.18 08:00:38.05 000.00
508 Reinhard Gebhardt DV 02227 18 1352F 20.07.18 08:00:40.78 000.00
509 Palitu Victor MD 45/ 18 F 20.07.18 08:00:44.02 000.00
510 Dumitrascu M. + Adi RO 15512/ 18 F 20.07.18 08:00:44.54 000.00
511 Greg Team SK 0999 18 250F 20.07.18 08:00:46.13 000.00
512 Banulescu Cosmin GR 927925/ 18 F 20.07.18 08:00:46.83 000.00
513 Cimpean Sebastian IT 377995/ 18 F 20.07.18 08:00:48.16 000.00
514 Euroalpin + Breazu M RO 018821/ 18 F 20.07.18 08:00:48.70 000.00
515 Baiasu Seby RO 170407/ 18 F 20.07.18 08:00:49.64 000.00
516 Team B RO 14468/ 18 F 20.07.18 08:00:49.76 000.00
517 Gaust Gerhard DV 0244 18 106F 20.07.18 08:00:53.43 000.00
518 Botnar Stefan RO 9443/ 18 F 20.07.18 08:00:55.88 000.00
519 Jurgen Schneider DV 0975 18 493F 20.07.18 08:00:56.20 000.00
520 Black Sea OLR RO 17629/ 18 F 20.07.18 08:00:56.62 000.00
521 Matthias Sprang DV 05222 18 2295F 20.07.18 08:00:56.84 000.00
522 Radoslav Hristov RO 119886/ 18 F 20.07.18 08:00:57.44 000.00
523 Mihai Cazacu RO 3099318/ 18 F 20.07.18 08:00:59.47 000.00
524 Ionescu Nicolae GR 926527/ 18 F 20.07.18 08:00:59.78 000.00
525 TeamS Soedthoeringes DV 09118 18 322F 20.07.18 08:01:00.84 000.00
526 Familie Soellner DV 02733 18 1878F 20.07.18 08:01:01.77 000.00
527 Deigner - Sun - Lin CHN 0116216/ 18 F 20.07.18 08:01:02.60 000.00
528 Olteanu Cosmin RO 18 18850F 20.07.18 08:01:03.88 000.00
529 Cimpean Sebastian IT 408023/ 18 F 20.07.18 08:01:06.08 000.00
530 Team RSR IT 378030/ 18 F 20.07.18 08:01:07.03 000.00
531 Kalimanci OLR BE 4124460/ 18 F 20.07.18 08:01:07.14 000.00
532 Alexandru + Marian RO 7014/ 18 F 20.07.18 08:01:07.29 000.00
533 Udrea Catani + Radu RO 161709/ 18 F 20.07.18 08:01:09.86 000.00
534 Andrei Marius + Mitu RO 5494/ 18 F 20.07.18 08:01:11.59 000.00
535 Stan Ilie RO 140297/ 18 F 20.07.18 08:01:15.83 000.00
536 Team Popovici+Enache AUS 602 18 2304F 20.07.18 08:01:16.71 000.00
537 Toba Marius + Giani RO 353102/ 18 F 20.07.18 08:01:17.73 000.00
538 Karl Heinz Wichert DV 02618 18 719F 20.07.18 08:01:19.03 000.00
539 Svilen Penkov RO 949/ 18 F 20.07.18 08:01:19.89 000.00
540 T.G. R+MA Rolff DV 06599 18 583F 20.07.18 08:01:23.34 000.00
541 Dumitrascu M. + Adi RO 15612/ 18 F 20.07.18 08:01:23.93 000.00
542 G&D Aslanidis GR 1017804/ 18 F 20.07.18 08:01:28.36 000.00
543 Thorsten & Finn Daum DE 04939 18 529F 20.07.18 08:01:33.92 000.00
544 SG. Sibert / Goenter DV 06723 18 8511F 20.07.18 08:01:36.24 000.00
545 T.G. Waldow+S. Thiel DV 04858 18 527F 20.07.18 08:01:39.91 000.00
546 Fratii Cirican RO 558618/ 18 F 20.07.18 08:01:40.54 000.00
547 Jo &Florian Hendriks NL 1358783/ 18 F 20.07.18 08:01:40.73 000.00
548 Team F. F. Krosigk DV 09769 18 624F 20.07.18 08:01:41.04 000.00
549 Five Star OLR RO 370056/ 18 F 20.07.18 08:01:41.98 000.00
550 Karl Heinz Lang DV 08596 18 340F 20.07.18 08:01:42.85 000.00
551 Fauna Orheiului OLR MD 2319/ 18 F 20.07.18 08:01:43.77 000.00
552 Furnica + Andrei C RO 18 2014229F 20.07.18 08:01:44.36 000.00
553 Petre Nicolae RO 80066/ 18 F 20.07.18 08:01:44.87 000.00
554 Team Klaus Stretz DV 03094 18 2627F 20.07.18 08:01:45.75 000.00
555 Familie Soellner DV 02733 18 1702F 20.07.18 08:01:47.59 000.00
556 SG Steffl DV 08897 18 4158F 20.07.18 08:01:47.94 000.00
557 Sporting PigeonsTeam PT 8458175/ 18 F 20.07.18 08:01:48.21 000.00
558 T.G. R+MA Rolff DV 06599 18 607F 20.07.18 08:01:48.28 000.00
559 Karl Heinz Lang DV 08596 18 232F 20.07.18 08:01:51.14 000.00
560 Edip Shaban RO 117797/ 18 F 20.07.18 08:01:52.79 000.00
561 Team Sofia BG 70078/ 18 F 20.07.18 08:01:54.08 000.00
562 Palitu Victor MD 5/ 18 F 20.07.18 08:01:55.36 000.00
563 Botnar Stefan RO 9492/ 18 F 20.07.18 08:01:55.69 000.00
564 Buju IT 364343/ 18 F 20.07.18 08:01:56.82 000.00
565 Matthias Sprang DV 05222 18 2275F 20.07.18 08:01:58.41 000.00
566 TeamS Soedthoeringes DV 09118 18 170F 20.07.18 08:01:58.92 000.00
567 Udrea Catani + Radu RO 161734/ 18 F 20.07.18 08:01:59.42 000.00
568 SG Steffl DV 08897 18 4141F 20.07.18 08:01:59.97 000.00
569 Fast Pigeons & Laro IT 411428/ 18 F 20.07.18 08:02:00.50 000.00
570 Maziarz Racing Team PL 0233 18 1332F 20.07.18 08:02:00.76 000.00
571 Erbaru Ionut IT 355694/ 18 F 20.07.18 08:02:01.38 000.00
572 Gaust Gerhard DV 0244 18 101F 20.07.18 08:02:04.86 000.00
573 Dudu Sorin GB 36655/ 18 F 20.07.18 08:02:06.17 000.00
574 Bjorn Ove Helgesen NOR 032 18 86F 20.07.18 08:02:06.40 000.00
575 Nitu Robert Petre IT 398294/ 18 F 20.07.18 08:02:07.44 000.00
576 Team Klaus Stretz DV 03094 18 2632F 20.07.18 08:02:10.27 000.00
577 Erik Tufte NOR 995/ 18 F 20.07.18 08:02:10.67 000.00
578 Fleischer Josef DV 06276 18 1472F 20.07.18 08:02:11.78 000.00
579 SG Steffl DV 08897 18 4510F 20.07.18 08:02:12.48 000.00
580 Manga + Preda RO 161007/ 18 F 20.07.18 08:02:13.45 000.00
581 Grec Mihai IT 360160/ 18 F 20.07.18 08:02:14.27 000.00
582 Botnar Stefan RO 9489/ 18 F 20.07.18 08:02:16.20 000.00
583 Gunter Goetz DV 05136 18 721F 20.07.18 08:02:17.09 000.00
584 Garcia & Nagelhofer AUS 309 18 244F 20.07.18 08:02:17.66 000.00
585 Teianu Marian RO 39101/ 18 F 20.07.18 08:02:17.89 000.00
586 T.G. R+MA Rolff DV 06599 18 572F 20.07.18 08:02:21.66 000.00
587 Dr. De Weerd Pigeons NL 5111673/ 18 F 20.07.18 08:02:23.02 000.00
588 Asen Spasov BG 71471/ 18 F 20.07.18 08:02:24.18 000.00
589 Gaust Gerhard DV 0244 18 128F 20.07.18 08:02:27.00 000.00
590 Giani + Maya RO 400107/ 18 F 20.07.18 08:02:27.93 000.00
591 Andrei Marius + Mitu RO 5132/ 18 F 20.07.18 08:02:28.02 000.00
592 Fauna Orheiului OLR MD 2340/ 18 F 20.07.18 08:02:29.04 000.00
593 Gaust Gerhard DV 0244 18 281F 20.07.18 08:02:29.12 000.00
594 Ivan Zahariev BG 18 3766F 20.07.18 08:02:30.19 000.00
595 Baiasu Seby RO 170401/ 18 F 20.07.18 08:02:30.74 000.00
596 Fr. Milca + Appoloni IT 357976/ 18 F 20.07.18 08:02:31.95 000.00
597 Thorsten & Finn Daum DE 04939 18 596F 20.07.18 08:02:33.30 000.00
598 Ernst Moeller DV 0244 18 702F 20.07.18 08:02:36.59 000.00
599 Mortila Iulian IT 18 375574F 20.07.18 08:02:36.70 000.00
600 Buzura R. + Calin R. RO 3048517/ 18 F 20.07.18 08:02:37.19 000.00
601 Karl Heinz Wichert DV 02618 18 725F 20.07.18 08:02:37.88 000.00
602 Jo &Florian Hendriks NL 1358782/ 18 F 20.07.18 08:02:37.97 000.00
603 Gaust Gerhard DV 0244 18 136F 20.07.18 08:02:40.30 000.00
604 Giani + Maya RO 400112/ 18 F 20.07.18 08:02:40.55 000.00
605 Team F. F. Krosigk DV 09769 18 626F 20.07.18 08:02:42.65 000.00
606 Team Sofia BG 70048/ 18 F 20.07.18 08:02:42.75 000.00
607 Bucur + Evelin RO 2092313/ 18 F 20.07.18 08:02:43.39 000.00
608 Andrei Marius + Mitu RO 5091/ 18 F 20.07.18 08:02:46.52 000.00
609 Codrut RO 171555/ 18 F 20.07.18 08:02:49.77 000.00
610 Giani + Maya RO 400106/ 18 F 20.07.18 08:02:51.68 000.00
611 Gaust Gerhard DV 0244 18 220F 20.07.18 08:02:51.82 000.00
612 Avram Florinel RO 434406/ 18 F 20.07.18 08:02:53.24 000.00
613 Karl Heinz Lang DV 08596 18 508F 20.07.18 08:02:56.87 000.00
614 Codrut RO 171569/ 18 F 20.07.18 08:03:02.72 000.00
615 Dicu Gheorghe RO 356156/ 18 F 20.07.18 08:03:07.28 000.00
616 Winkie Pigeons ESP 144336/ 18 F 20.07.18 08:03:09.52 000.00
617 Andrei Marius + Mitu RO 5272/ 18 F 20.07.18 08:03:11.35 000.00
618 Adrian M. + Giani U. RO 400186/ 18 F 20.07.18 08:03:13.34 000.00
619 Bosko Jenjic CRO 18 3572F 20.07.18 08:03:14.49 000.00
620 Appaz & Feim Team BG 18 060855F 20.07.18 08:03:15.22 000.00
621 Theo & Markus Lecke DV 04087 18 224F 20.07.18 08:03:20.94 000.00
622 Petre Nicolae RO 80046/ 18 F 20.07.18 08:03:26.65 000.00
623 Gunter Goetz DV 05136 18 709F 20.07.18 08:03:31.62 000.00
624 Romanian Golden FCI RO 4082736/ 18 F 20.07.18 08:03:32.55 000.00
625 Oskar Anderhub CH 1411/ 18 F 20.07.18 08:03:32.98 000.00
626 Baiasu Seby RO 170405/ 18 F 20.07.18 08:03:35.66 000.00
627 Team Agro RO 561329/ 18 F 20.07.18 08:03:43.99 000.00
628 Bjorn Ove Helgesen NOR 032 18 73F 20.07.18 08:03:44.50 000.00
629 Ivan Zahariev BG 18 3764F 20.07.18 08:03:49.04 000.00
630 Bjorn Ove Helgesen NOR 032 18 64F 20.07.18 08:03:49.14 000.00
631 Fratii Imbrea IT 378285/ 18 F 20.07.18 08:03:50.92 000.00
632 Dumitrascu M. + Adi RO 15503/ 18 F 20.07.18 08:03:51.50 000.00
633 Andreas Behlke DV 09478 18 253F 20.07.18 08:03:59.62 000.00
634 TeamS Soedthoeringes DV 09118 18 180F 20.07.18 08:04:04.28 000.00
635 Fauna Orheiului OLR MD 2311/ 18 F 20.07.18 08:04:06.89 000.00
636 Team F. F. Krosigk DV 09769 18 291F 20.07.18 08:04:07.64 000.00
637 Dimitar Todorov BG 34039/ 18 F 20.07.18 08:04:08.26 000.00
638 Zdenek Pavlik DV 05927 18 1118F 20.07.18 08:04:09.30 000.00
639 Ricky Loft NL 5173325/ 18 F 20.07.18 08:04:12.72 000.00
640 T.G. Bibi Stefanescu RO 552002/ 18 F 20.07.18 08:04:20.48 000.00
641 Buju IT 0486/ 18 F 20.07.18 08:04:23.03 000.00
642 Fratii Bumbaru RO 434465/ 18 F 20.07.18 08:04:26.15 000.00
643 Balint Iuliu NOR 1741/ 18 F 20.07.18 08:04:29.48 000.00
644 Team Klaus Stretz DV 03094 18 2626F 20.07.18 08:04:30.56 000.00
645 Dumitrascu M. + Adi RO 15508/ 18 F 20.07.18 08:04:30.62 000.00
646 Andrei Marius + Mitu RO 5298/ 18 F 20.07.18 08:04:42.44 000.00
647 ZG Helios B &Gehrken DV 01777 18 407F 20.07.18 08:04:44.54 000.00
648 Stanescu & Dobre RO 4044018/ 18 F 20.07.18 08:04:45.69 000.00
649 Furnica + Andrei C RO 18 2014209F 20.07.18 08:04:48.63 000.00
650 Toba Marius + Giani RO 353132/ 18 F 20.07.18 08:04:49.88 000.00
651 Team Jupid DV 08857 18 36F 20.07.18 08:04:53.79 000.00
652 Andreas Behlke DV 09478 18 252F 20.07.18 08:04:54.58 000.00
653 Winkie Pigeons ESP 144334/ 18 F 20.07.18 08:04:58.89 000.00
654 TeamS Soedthoeringes DV 09118 18 344F 20.07.18 08:04:59.04 000.00
655 Team Agro RO 561343/ 18 F 20.07.18 08:05:02.06 000.00
656 Oskar Anderhub CH 1421/ 18 F 20.07.18 08:05:02.10 000.00
657 Petrescu Silviu GR 925312/ 18 F 20.07.18 08:05:06.09 000.00
658 Ernst Moeller DV 0244 18 686F 20.07.18 08:05:10.07 000.00
659 Andrei Marius + Mitu RO 5224/ 18 F 20.07.18 08:05:11.08 000.00
660 Balint Iuliu NOR 1748/ 18 F 20.07.18 08:05:11.13 000.00
661 Gunter Goetz DV 05136 18 720F 20.07.18 08:05:16.50 000.00
662 Bucur + Evelin RO 2092334/ 18 F 20.07.18 08:05:24.33 000.00
663 Buzura R. + Calin R. RO 3048513/ 18 F 20.07.18 08:05:24.56 000.00
664 Wonder Pigeon IT 365965/ 18 F 20.07.18 08:05:40.70 000.00
665 Familie Soellner DV 02733 18 1758F 20.07.18 08:05:41.63 000.00
666 Team Jupid DV 08857 18 40F 20.07.18 08:05:53.59 000.00
667 Asen Benovski BG 29273/ 18 F 20.07.18 08:05:54.02 000.00
668 Lea Soellner DV 02733 18 1824F 20.07.18 08:05:54.83 000.00
669 Bosko Jenjic CRO 18 3567F 20.07.18 08:05:55.97 000.00
670 Stroe Marian RO 9928/ 18 F 20.07.18 08:06:01.67 000.00
671 Andrei Marius + Mitu RO 5145/ 18 F 20.07.18 08:06:08.33 000.00
672 Cimpean Sebastian IT 408012/ 18 F 20.07.18 08:06:15.03 000.00
673 Team Popovici+Enache AUS 602 18 2311F 20.07.18 08:06:21.24 000.00
674 Karl Heinz Wichert DV 02618 18 716F 20.07.18 08:06:22.93 000.00
675 Olteanu Cosmin RO 18 18824F 20.07.18 08:06:23.46 000.00
676 Gaust Gerhard DV 0244 18 143F 20.07.18 08:06:23.73 000.00
677 Team Evin P - Noemi SK 2601 18 823F 20.07.18 08:06:24.88 000.00
678 Team RSR IT 378025/ 18 F 20.07.18 08:06:27.00 000.00
679 T.G. Wilhelm Linke DV 02444 18 638F 20.07.18 08:06:27.63 000.00
680 Dr. De Weerd Pigeons NL 5111669/ 18 F 20.07.18 08:06:28.34 000.00
681 Nitulescu Ion RO 550333/ 18 F 20.07.18 08:06:31.86 000.00
682 Manga + Seby RO 170412/ 18 F 20.07.18 08:06:32.38 000.00
683 Petrita Leo+Team OLR RO 4080076/ 18 F 20.07.18 08:06:34.08 000.00
684 Karl Heinz Wichert DV 02618 18 717F 20.07.18 08:06:44.76 000.00
685 T.G. Wilhelm Linke DV 03526 18 162F 20.07.18 08:06:45.64 000.00
686 Gunter Goetz DV 05136 18 585F 20.07.18 08:06:48.90 000.00
687 Claudia Schwarm DV 05425 18 13F 20.07.18 08:06:55.16 000.00
688 Team Agro RO 561341/ 18 F 20.07.18 08:06:55.99 000.00
689 Michael Jambon FR 366510/ 18 F 20.07.18 08:07:07.39 000.00
690 Enachescu Mircea RO 388008/ 18 F 20.07.18 08:07:07.68 000.00
691 Palitu Victor MD 17/ 18 F 20.07.18 08:07:16.82 000.00
692 Team Sofia BG 70070/ 18 F 20.07.18 08:07:20.40 000.00
693 Ilian Bijilov BG 18 2244F 20.07.18 08:07:20.78 000.00
694 Adrian M. + Giani U. RO 400184/ 18 F 20.07.18 08:07:25.59 000.00
695 Maziarz Racing Team PL 0233 18 1331F 20.07.18 08:07:25.66 000.00
696 Team Popovici+Enache AUS 602 18 2298F 20.07.18 08:07:29.33 000.00
697 Andrei Marius + Mitu RO 5265/ 18 F 20.07.18 08:07:33.20 000.00
698 Chirica Cornel RO 16102/ 18 F 20.07.18 08:07:35.95 000.00
699 Michael & H. Ringler DV 03399 18 26F 20.07.18 08:07:37.07 000.00
700 Florea C +Cristea F RO 297685/ 18 F 20.07.18 08:07:39.14 000.00
701 G&D Aslanidis GR 1018531/ 18 F 20.07.18 08:07:40.33 000.00
702 Vacarus Ionut RO 4082818/ 18 F 20.07.18 08:07:41.77 000.00
703 Popa Irinel RO 232921/ 18 F 20.07.18 08:07:46.44 000.00
704 Matthias Sprang DV 05222 18 2268F 20.07.18 08:07:51.22 000.00
705 Ernst Moeller DV 0244 18 698F 20.07.18 08:07:52.85 000.00
706 Petar&Kiril Raponski BG 72910/ 18 F 20.07.18 08:07:53.33 000.00
707 Bucur + Evelin RO 2092307/ 18 F 20.07.18 08:07:55.93 000.00
708 Marquart & Sohne DV 09999 18 162F 20.07.18 08:07:56.05 000.00
709 Fratii Cirican RO 558635/ 18 F 20.07.18 08:08:08.11 000.00
710 Popescu Bogdan IT 412203/ 18 F 20.07.18 08:08:21.41 000.00
711 G&D Aslanidis GR 1018588/ 18 F 20.07.18 08:08:24.91 000.00
712 T.G. Angela Targatz DV 07196 18 1625F 20.07.18 08:08:30.80 000.00
713 Herman & D. Beverdam NL 1569603/ 18 F 20.07.18 08:08:34.48 000.00
714 T.G. Waldow+S. Thiel DV 04858 18 606F 20.07.18 08:08:38.43 000.00
715 Avram Florinel RO 434403/ 18 F 20.07.18 08:08:39.25 000.00
716 Olteanu Cosmin RO 18 18833F 20.07.18 08:08:39.55 000.00
717 TeamWeis Jungfleisch DV 0808 18 614F 20.07.18 08:08:39.57 000.00
718 Jacques Ferouelle FR 064998/ 18 F 20.07.18 08:08:43.60 000.00
719 Team Huber DV 04520 18 440F 20.07.18 08:08:44.24 000.00
720 Nitu Robert Petre IT 398293/ 18 F 20.07.18 08:08:44.56 000.00
721 Vladimir Taborski CZ 034 18 207F 20.07.18 08:08:48.46 000.00
722 ZG Helios B &Gehrken DV 01777 18 427F 20.07.18 08:08:52.79 000.00
723 Ivan Zahariev BG 18 3761F 20.07.18 08:08:53.90 000.00
724 Team Jupid DV 08857 18 78F 20.07.18 08:08:58.31 000.00
725 Petar&Kiril Raponski BG 79022/ 18 F 20.07.18 08:09:02.35 000.00
726 Zdenek Pavlik DV 05927 18 1150F 20.07.18 08:09:08.07 000.00
727 Dr. De Weerd Pigeons NL 1167214/ 18 F 20.07.18 08:09:12.11 000.00
728 Denis Culic CRO 3799/ 18 F 20.07.18 08:09:16.72 000.00
729 Alessandro Rossi IT 437870/ 18 F 20.07.18 08:09:20.40 000.00
730 T.G. Wilhelm Linke DV 03526 18 324F 20.07.18 08:09:25.27 000.00
731 Fr. Milca + Appoloni RO 224431/ 18 F 20.07.18 08:09:29.59 000.00
732 Lea Soellner DV 02733 18 1793F 20.07.18 08:09:34.29 000.00
733 Florea Cristian RO 297679/ 18 F 20.07.18 08:09:38.39 000.00
734 Codrut RO 171566/ 18 F 20.07.18 08:09:40.19 000.00
735 Stanescu & Dobre RO 4044124/ 18 F 20.07.18 08:09:44.05 000.00
736 T.G. R+MA Rolff DV 06599 18 568F 20.07.18 08:09:44.14 000.00
737 Celii-Ghiacci-Valvo PL 0411 18 1776F 20.07.18 08:09:48.54 000.00
738 T.G. Angela Targatz DV 07196 18 1666F 20.07.18 08:09:53.71 000.00
739 Michael & H. Ringler DV 03609 18 539F 20.07.18 08:09:59.77 000.00
740 Bugea RO 172301/ 18 F 20.07.18 08:10:06.41 000.00
741 Viglidan+Huber Team HU 1125228/ 18 F 20.07.18 08:10:12.30 000.00
742 Udrea Catani + Radu RO 161717/ 18 F 20.07.18 08:10:17.72 000.00
743 Dr. De Weerd Pigeons NL 1167193/ 18 F 20.07.18 08:10:19.43 000.00
744 Toba Marius + Giani RO 353111/ 18 F 20.07.18 08:10:22.79 000.00
745 Team Flavigny MSL FR 332858/ 18 F 20.07.18 08:10:27.85 000.00
746 Jo &Florian Hendriks NL 1358781/ 18 F 20.07.18 08:10:30.97 000.00
747 Titi Piriu Tauben RO 216042/ 18 F 20.07.18 08:10:32.45 000.00
748 Garcia & Nagelhofer AUS 309 18 239F 20.07.18 08:10:32.55 000.00
749 Nitu Robert Petre IT 398243/ 18 F 20.07.18 08:10:32.98 000.00
750 Deigner - Sun - Lin BE 5077847/ 18 F 20.07.18 08:10:36.77 000.00
751 ChristianBielPigeons DV 05412 18 944F 20.07.18 08:10:42.75 000.00
752 Thibaut Enguerand FR 366323/ 18 F 20.07.18 08:10:48.73 000.00
753 Greg Team SK 0999 18 550F 20.07.18 08:10:54.25 000.00
754 Bugea RO 172305/ 18 F 20.07.18 08:10:59.31 000.00
755 Team Flavigny MSL FR 354681/ 18 F 20.07.18 08:11:03.34 000.00
756 Voicu Leonard RO 89833/ 18 F 20.07.18 08:11:04.38 000.00
757 Fratii Cirican RO 558625/ 18 F 20.07.18 08:11:11.65 000.00
758 Dumitrascu M. + Adi RO 15626/ 18 F 20.07.18 08:11:21.21 000.00
759 Sporting PigeonsTeam PT 8459571/ 18 F 20.07.18 08:11:24.99 000.00
760 Buju IT 0556/ 18 F 20.07.18 08:11:28.85 000.00
761 Florea Remus RO 439984/ 18 F 20.07.18 08:11:34.55 000.00
762 Team RSR IT 378026/ 18 F 20.07.18 08:11:38.79 000.00
763 Team Spranceana GB 24858/ 18 F 20.07.18 08:11:43.66 000.00
764 Florea Cristian RO 297684/ 18 F 20.07.18 08:11:47.13 000.00
765 Radoslav Hristov RO 117442/ 18 F 20.07.18 08:11:47.53 000.00
766 Dumitrascu M. + Adi RO 15504/ 18 F 20.07.18 08:11:52.59 000.00
767 SG Steffl DV 08897 18 4154F 20.07.18 08:11:57.92 000.00
768 Scornea Dorin RO 412904/ 18 F 20.07.18 08:12:02.15 000.00
769 Florea Cristian RO 297798/ 18 F 20.07.18 08:12:06.49 000.00
770 Emiel Denys BE 3018960/ 18 F 20.07.18 08:12:11.46 000.00
771 Svilen Penkov RO 941/ 18 F 20.07.18 08:12:14.11 000.00
772 Duta Marian RO 023848/ 18 F 20.07.18 08:12:18.54 000.00
773 Mortila Iulian PT 18 8007361F 20.07.18 08:12:24.25 000.00
774 Ludviksen Per Bjarte RO 3083258/ 18 F 20.07.18 08:12:30.04 000.00
775 Buju IT 0485/ 18 F 20.07.18 08:12:38.32 000.00
776 Dimitar Todorov BG 34028/ 18 F 20.07.18 08:12:43.56 000.00
777 Team Spranceana GB 24870/ 18 F 20.07.18 08:12:44.31 000.00
778 SG. Sibert / Goenter DV 06723 18 8273F 20.07.18 08:12:49.45 000.00
779 Fratii Imbrea IT 378288/ 18 F 20.07.18 08:13:01.61 000.00
780 Florea Marian RO 032990/ 18 F 20.07.18 08:13:05.93 000.00
781 Ed Mol NL 1173695/ 18 F 20.07.18 08:13:06.24 000.00
782 Cajvana OLR RO 566678/ 18 F 20.07.18 08:13:11.34 000.00
783 Chirica Cornel RO 16145/ 18 F 20.07.18 08:13:16.51 000.00
784 Florea C +Cristea F RO 297673/ 18 F 20.07.18 08:13:20.33 000.00
785 Nagy Gyula RO 182815/ 18 F 20.07.18 08:13:21.30 000.00
786 T.G. Angela Targatz DV 07196 18 1680F 20.07.18 08:13:26.35 000.00
787 Iordache Daniel GB 44783/ 18 F 20.07.18 08:13:27.32 000.00
788 Black Sea OLR RO 17626/ 18 F 20.07.18 08:13:29.79 000.00
789 Fast Pigeons & Laro IT 819/ 18 F 20.07.18 08:13:30.59 000.00
790 Grec Mihai IT 360157/ 18 F 20.07.18 08:13:30.73 000.00
791 Giani + Maya RO 400127/ 18 F 20.07.18 08:13:33.46 000.00
792 Michael & H. Ringler DV 03609 18 531F 20.07.18 08:13:34.91 000.00
793 Iacob Marinel RO 195275/ 18 F 20.07.18 08:13:40.35 000.00
794 T.G. R+MA Rolff DV 06599 18 566F 20.07.18 08:13:43.65 000.00
795 Kalimanci OLR BE 4124493/ 18 F 20.07.18 08:13:45.23 000.00
796 Andreas Behlke DV 09478 18 257F 20.07.18 08:13:48.52 000.00
797 Fratii Cirican RO 039194/ 18 F 20.07.18 08:13:50.09 000.00
798 SG. Sibert / Goenter DV 06723 18 8318F 20.07.18 08:13:54.59 000.00
799 Marquart & Sohne DV 09999 18 232F 20.07.18 08:13:56.04 000.00
800 Five Star OLR RO 370002/ 18 F 20.07.18 08:14:00.31 000.00
801 SG. Steckenbiller DV 09984 18 426F 20.07.18 08:14:06.09 000.00
802 Stroe Marian RO 9922/ 18 F 20.07.18 08:14:06.87 000.00
803 Enachescu Mircea RO 388011/ 18 F 20.07.18 08:14:11.64 000.00
804 Bosko Jenjic CRO 3532/ 18 F 20.07.18 08:14:17.43 000.00
805 Ilhan - Ali - Lili BG 115015/ 18 F 20.07.18 08:14:22.57 000.00
806 SG. Steckenbiller DV 09984 18 422F 20.07.18 08:14:28.01 000.00
807 Maziarz Racing Team PL 0233 18 1449F 20.07.18 08:14:32.88 000.00
808 Team Sofia BG 70067/ 18 F 20.07.18 08:14:39.42 000.00
809 Buzura R. + Calin R. RO 3048537/ 18 F 20.07.18 08:14:40.62 000.00
810 Mihai Cazacu RO 3099315/ 18 F 20.07.18 08:14:59.22 000.00
811 Romanian Golden FCI RO 4082712/ 18 F 20.07.18 08:15:08.91 000.00
812 Ionescu Nicolae GR 926505/ 18 F 20.07.18 08:15:09.50 000.00
813 HamzaMihaela-Camelia RO 4048426/ 18 F 20.07.18 08:15:21.19 000.00
814 Marquart & Sohne DV 09999 18 262F 20.07.18 08:15:27.53 000.00
815 Team F. F. Krosigk DV 09769 18 281F 20.07.18 08:15:31.86 000.00
816 T.G. Angela Targatz DV 07196 18 1676F 20.07.18 08:15:36.19 000.00
817 Sporting PigeonsTeam PT 8458155/ 18 F 20.07.18 08:15:41.89 000.00
818 Popescu Bogdan IT 412205/ 18 F 20.07.18 08:15:42.72 000.00
819 Manga + Seby RO 161001/ 18 F 20.07.18 08:15:48.52 000.00
820 Garcia & Nagelhofer AUS 309 18 248F 20.07.18 08:15:52.84 000.00
821 Massimo Cerrato IT 357021/ 18 F 20.07.18 08:15:58.00 000.00
822 Team F. F. Krosigk DV 09769 18 631F 20.07.18 08:16:01.96 000.00
823 Florea Marian RO 32999/ 18 F 20.07.18 08:16:06.74 000.00
824 Silvestri Loft IT 454748/ 18 F 20.07.18 08:16:11.43 000.00
825 Giani + Maya RO 400119/ 18 F 20.07.18 08:17:19.21 000.00
826 TeamWeis Jungfleisch DV 0808 18 653F 20.07.18 08:17:19.30 000.00
827 Toba Marius + Giani RO 353107/ 18 F 20.07.18 08:17:22.30 000.00
828 Familie Soellner DV 02733 18 1779F 20.07.18 08:17:26.10 000.00
829 Giani + Maya RO 400179/ 18 F 20.07.18 08:17:28.41 000.00
830 Giani + Maya RO 400168/ 18 F 20.07.18 08:17:30.80 000.00
831 Herman & D. Beverdam NL 1569582/ 18 F 20.07.18 08:17:31.17 000.00
832 Herman & D. Beverdam NL 1569134/ 18 F 20.07.18 08:17:32.23 000.00
833 Chirica Cornel RO 16109/ 18 F 20.07.18 08:17:34.21 000.00
834 Oskar Anderhub CH 1413/ 18 F 20.07.18 08:17:40.59 000.00
835 Hans Georg Pumpe DV 05532 18 381F 20.07.18 08:17:41.71 000.00
836 Stroe Marian RO 9904/ 18 F 20.07.18 08:17:43.46 000.00
837 Team Klaus Stretz DV 03094 18 2609F 20.07.18 08:17:44.42 000.00
838 Fratii Bumbaru RO 434458/ 18 F 20.07.18 08:17:44.56 000.00
839 Nitulescu Ion RO 565181/ 18 F 20.07.18 08:17:46.30 000.00
840 Stroe Marian RO 9905/ 18 F 20.07.18 08:17:46.49 000.00
841 Balint Iuliu NOR 1743/ 18 F 20.07.18 08:17:46.92 000.00
842 Ilhan - Ali - Lili BG 115003/ 18 F 20.07.18 08:17:51.27 000.00
843 Nagy Gyula RO 182834/ 18 F 20.07.18 08:17:56.80 000.00
844 Ariciu Catalin RO 174654/ 18 F 20.07.18 08:17:57.41 000.00
845 Erbaru Ionut IT 355686/ 18 F 20.07.18 08:17:57.52 000.00
846 Fauna Orheiului OLR MD 2343/ 18 F 20.07.18 08:18:00.01 000.00
847 Balint Iuliu NOR 1745/ 18 F 20.07.18 08:18:02.31 000.00
848 Karl Heinz Wichert DV 02618 18 734F 20.07.18 08:18:02.45 000.00
849 Teianu Marian RO 39102/ 18 F 20.07.18 08:18:07.51 000.00
850 Buzura R. + Calin R. RO 1094013/ 18 F 20.07.18 08:18:12.85 000.00
851 Enachescu Mircea RO 388014/ 18 F 20.07.18 08:18:13.73 000.00
852 Mihai Cazacu RO 3099305/ 18 F 20.07.18 08:18:15.46 000.00
853 Jo &Florian Hendriks NL 5112251/ 18 F 20.07.18 08:18:15.67 000.00
854 Petre Nicolae RO 80054/ 18 F 20.07.18 08:18:16.85 000.00
855 T.G. Waldow+S. Thiel DV 04858 18 530F 20.07.18 08:18:17.88 000.00
856 Drosu Horia RO 4080314/ 18 F 20.07.18 08:18:20.03 000.00
857 Grec Mihai PT 8007427/ 18 F 20.07.18 08:18:22.47 000.00
858 SG. Steckenbiller DV 09984 18 425F 20.07.18 08:18:23.21 000.00
859 Grec Mihai PT 8007438/ 18 F 20.07.18 08:18:32.46 000.00
860 Buzura R. + Calin R. RO 3048512/ 18 F 20.07.18 08:18:33.97 000.00
861 Reinhard Gebhardt DV 0227 18 1323F 20.07.18 08:18:40.83 000.00
862 Thorsten & Finn Daum DE 04939 18 561F 20.07.18 08:18:42.40 000.00
863 Lea Soellner DV 02733 18 1724F 20.07.18 08:18:46.76 000.00
864 Api Col RO 145020/ 18 F 20.07.18 08:18:47.90 000.00
865 Buzura R. + Calin R. RO 3048531/ 18 F 20.07.18 08:18:49.02 000.00
866 Ilhan - Ali - Lili BG 115004/ 18 F 20.07.18 08:18:57.66 000.00
867 Reinhard Gebhardt DV 02227 18 1368F 20.07.18 08:19:36.59 000.00
868 HamzaMihaela-Camelia RO 4048420/ 18 F 20.07.18 08:19:36.79 000.00
869 Andrei Marius + Mitu RO 5382/ 18 F 20.07.18 08:19:55.80 000.00
870 Michael & H. Ringler DV 03609 18 510F 20.07.18 08:21:46.57 000.00
871 Scornea Dorin RO 412902/ 18 F 20.07.18 08:21:54.94 000.00
872 Adrian + Mogadja IT 388354/ 18 F 20.07.18 08:22:01.36 000.00
873 Team N RO 4054993/ 18 F 20.07.18 08:22:02.69 000.00
874 Andreas Behlke DV 09478 18 264F 20.07.18 08:22:06.06 000.00
875 Sara & Mihai Orasanu ESP 86042/ 18 F 20.07.18 08:22:19.23 000.00
876 Petre Nicolae RO 80042/ 18 F 20.07.18 08:22:19.58 000.00
877 Ivan Zahariev BG 18 3762F 20.07.18 08:22:22.42 000.00
878 Stan Ilie RO 140299/ 18 F 20.07.18 08:22:26.93 000.00
879 Svilen Penkov RO 943/ 18 F 20.07.18 08:22:33.23 000.00
880 Dicu Gheorghe RO 356162/ 18 F 20.07.18 08:22:39.16 000.00
881 Asen Benovski BG 29905/ 18 F 20.07.18 08:22:46.61 000.00
882 Derby Corabia RO 3067309/ 18 F 20.07.18 08:22:51.01 000.00
883 TeamWeis Jungfleisch DV 0263 18 1159F 20.07.18 08:22:57.43 000.00
884 Ababei + Andrei S RO 5008191/ 18 F 20.07.18 08:22:57.63 000.00
885 Palitu Victor MD 50/ 18 F 20.07.18 08:23:05.61 000.00
886 Team Duica Iulian RO 16865/ 18 F 20.07.18 08:23:08.77 000.00
887 ZG Helios B &Gehrken CH 14904/ 18 F 20.07.18 08:24:32.97 000.00
888 Botnar Stefan RO 9493/ 18 F 20.07.18 08:24:57.26 000.00
889 Ariciu Catalin RO 174643/ 18 F 20.07.18 08:27:36.58 000.00
890 Andrei Marius + Mitu RO 5297/ 18 F 20.07.18 08:27:55.22 000.00
891 Palitu Victor MD 46/ 18 F 20.07.18 08:28:01.65 000.00
892 Giani + Maya RO 400166/ 18 F 20.07.18 08:28:01.79 000.00
893 Deigner - Sun - Lin DE 05950 18 2592F 20.07.18 08:28:12.43 000.00
894 Karl Heinz Lang DV 08596 18 415F 20.07.18 08:28:16.08 000.00
895 Marian E+Cristian G RO 18 40013F 20.07.18 08:28:16.33 000.00
896 Titi Piriu Tauben RO 216041/ 18 F 20.07.18 08:28:19.23 000.00
897 Jurgen Schneider DV 0975 18 460F 20.07.18 08:28:21.80 000.00
898 Andrei Marius + Mitu RO 5129/ 18 F 20.07.18 08:28:29.99 000.00
899 Euroalpin + Breazu M RO 018833/ 18 F 20.07.18 08:28:30.80 000.00
900 Buzura R. + Calin R. RO 1094026/ 18 F 20.07.18 08:30:16.57 000.00
901 Olteanu Cosmin RO 18 18816F 20.07.18 08:32:32.18 000.00
902 Fratii Imbrea IT 378290/ 18 F 20.07.18 08:32:47.16 000.00
903 Team Wirz CH 15228/ 18 F 20.07.18 08:32:54.79 000.00
904 Palitu Victor MD 22/ 18 F 20.07.18 08:33:08.83 000.00
905 Team Jupid DV 08857 18 21F 20.07.18 08:33:12.22 000.00
906 Team F. F. Krosigk DV 09769 18 605F 20.07.18 08:33:27.52 000.00
907 Dr. De Weerd Pigeons NL 5111661/ 18 F 20.07.18 08:33:31.05 000.00
908 Fratii Cirican RO 039197/ 18 F 20.07.18 08:33:44.06 000.00
909 Herman & D. Beverdam NL 1569205/ 18 F 20.07.18 08:33:47.64 000.00
910 Kary & Ady RO 8100/ 18 F 20.07.18 08:33:52.06 000.00
911 Giani + Maya RO 400144/ 18 F 20.07.18 08:38:12.43 000.00
912 Claudia Schwarm DV 05425 18 9F 20.07.18 08:42:09.78 000.00
913 Stroe Marian RO 9908/ 18 F 20.07.18 08:42:53.91 000.00
914 Fr. Milca + Appoloni RO 224416/ 18 F 20.07.18 08:47:54.18 000.00
915 Ababei + Andrei S RO 5008002/ 18 F 20.07.18 09:31:14.82 000.00
916 Team Duica Iulian RO 16870/ 18 F 20.07.18 09:44:11.38 000.00
917 Ababei + Andrei S RO 5008177/ 18 F 20.07.18 10:00:24.31 000.00
918 Erbaru Ionut IT 355674/ 18 F 20.07.18 14:19:48.87 000.00
919 Chirica Cornel RO 16114/ 18 F 20.07.18 18:34:08.91 000.00