Participanti

Participanti 2018

norway_640Norvegia

Balint Iuliu – 8p

Ludviksen Per Bjarte – 5p

Bjorn Ove Helgesen – 6p

Erik Tufte – 2p

netherlands_640Olanda

Florian Hendriks – 5p

Ricky Loft – 3p

Dr. de Weerd Pigeons – 14p

Herman Beverdam – 15p

Hok Reijnen & Bolton – 6p

Ed Mol – 3p

belgium_640Belgia 

Emiel Denis – 4p

Tibichi Florin – 4p

 

bulgaria_640Bulgaria

Edip Shaban – 6p

Asen Spasov – 6p

Petar & Kirill Raponski – 6p

Plamen Kostadinov – 1p

Appaz & Feim Team – 6p

Nejatin Murad – 1p

Lubomir Lubenov – 3p

Ilian Bojilov – 6p

Ivan Zahariev – 6p

Kalimanci   OLR – 8p

Asen Benovski – 6p

Team Sofia – 12p

Svilen Penkov – 6p

Ilhan – Ali – Lili – 6p

Nasko Stoianov – 6p

Dimitar Todorov  – 7p

Amir & Deniz – 1p

Ilhan Mustafa – 4p

Radoslav Hristov – 6p

Nasko Stoianov – 8p

france_640Franta

Team Flavigny M.S.L. – 6p

Greg Team – 7p

Alain Hallard – 1p

Jaques Feroulle – 2p

Michael Jambon – 1p

Thibaut Engverand – 2p

germany_640Germania

T.G. – W. A. Waldow + S. Theil  – 12p

T.G. – R. + MA. Rolff – 6p

T.G. – Wilhelm Linke – 6p

Deigner – Sun -Lin – 12p

ZG. Helios Bucher & Gehrken – 6p

Thorsten Daum & Finn – 6p

Karl Heinz Lang – 6p

Theo & Markus Lecke – 6p

Familie Soellner – 18p

Stretz Klaus – 6p

Zdenek Pavilk – 14p

Reinhard Gebhardt – 12p

Claudia Schwarm – 6p

Christian Biel Pigeons – 6p

Karl-Heinz Wichert – 12p

Hans Georg Pumpe – 1p

Gaust Gerhard – 15p

Viglidan + Huber Team – 6p

Team Feuriger Fluegel Krosigk – 25p

SG. Steffl – 11p

Jurgen Schneider – 16p

Team JUPID – 15p

Team Sportfreunde Soedthoeringen – 6p

Andreas Behlke – 6p

Ernst Moeller – 6p

Fleischer Josef  – 6p

Team Weis Jungfleisch – 7p

Team Huber  – 2p

Marquart & Sohne – 6p

Michel Ringler – 6p

Gunter Goetz – 12p

SG. Steckenbiller – 6p

SG. Sibert / Goenter – 5p

Matthias Sprang – 6p

T.G. Angela Targatz – 6p

italy_640Italia

Buju – 14p

Adrian + Mogadja – 7p

Fratii Imbrea – 7p

Erbaru Ionut – 12p

Celli – Ghiacci – Valvo – 2p

Mortila Iulian – 6p

Team RSR – 6p

Massimo Cerrato – 3p

Fast Pigeons & Laro Ervin – 8p

Nitu Robert Petre – 8p

Alessandro Rossi – 6p

Popescu Bogdan – 6p

Cimpean Sebastian – 5p

Grec Mihai – 6p

Fratii Milca + Apoloni – 6p

Tiger Team – 5p

Wonder Pigeon Team – 6p

Silvestri Loft – 6p

crotiaCroatia

Denis Culic – 6p

Bosko Jenjic – 11p

poland_640Polonia

Maziarz Racing Team – 12p

Bochenczak Jan – 6p

czech_republic_640Czech Republic

Taborsky Vladimir – 3p

Ners Jaroslav – 3p

portugal_640Portugalia

Sporting Pigeons Team – 12p

greece_640Grecia

Petrescu Silviu – 6p

Banulescu Cosmin – 6p

Ionescu Nicolae – 6p

G&D Aslanidis – 6p

swiss Elvetia 

Team Wirz – 6p

Anderhub Oskar – 5p

austria Austria

Team Garcia & Nagelhofe – 6p

Team Paul Popoviciu + Enache Gheorghe – 6p

albania_640Albania

Levis Fier – 2p

united_kingdom_640UK

Dudu Sorin – 6p

Iordache Daniel – 6p

Team Sprinceana – 6p

spaniaSpania

Sara & Mihai Orasanu – 3p

Winkie Pigeons – 6p

slovakaiSlovacia

Team Evin Peter – Noemi – 6p

moldova_640Moldova

Palitu Victor – 17p

Costin Vitalie – 4p

Gorbatovschi Dumitru – 6p

 romaniaRomania

TZOFLY – 7p

Black Sea OLR – 6p

Buzura Radu + Calin Razvan – 12p

Giani + Maya – 12p

Enachescu Nini – 6p

Scornea Dorin – 6p

Mocioi Ionut – 3p

Hamza Mihaela + Camelia – 7p

Scirtoaje Ionut – 3p

Petrita Leo + Team OLR – 6p

Api Col – 8 p

Codrut – 12p

Florea Remus – 7p

Adrian Mogadja + Giani Urda – 6p

Cirstea F. + Florea C. – 7p

Dicu Gheorghe – 6p

Florea Marian – 6p

Fratii Cirican – 25p

Vasile Ionut – 6p

Stan Ilie – 6p

Ababei + Andrei S. – 6p

Team N – 6p

Stroe Marian – 12p

Dumitrascu Marius + Adi – 19p

Rotarescu + Eana – 6p

Marin Elvis + Ghe. Cristian – 4p

Petre Nicolae – 24 p

Chirica Cornel – 6p

Bortea Marin – 3p

Drosu Horia – 3p

Botnar Stefan – 6p

Romanian Golden FCI – 6p

Enachescu Mircea – 6p

Team Agro – 6p

Team Duica Iulian – 6p

Euro Alpin + Breazu – 6p

Andrei Marius + Mitu – 25p

Furnica + Andrei C. – 6p

Olteanu Cosmin – 6p

T.G. Bibi Stefanescu – 6p

Stanescu & Dobre – 12p

Udrea Catany + Radu – 14p

Cazacu Mihai – 9p

Toba Marius & Giani – 6p

Ariciu Catalin – 9p

Aripi de Curcubeu OLR – 7p

Manga + Seby – 6p

Manga + Preda – 6p

Teianu Marian – 4p

Cajvana OLR – 6p

Meda Vali – 2p

Avram Florinel – 8p

Fratii Bumbaru – 6p

Nagy Gyula – 6p

Kary + Ady – 6p

Cristi Bulgaru – 2p

Nitulescu Ion – 7p

Vacarus Ionut – 3p

Iacob Marinel – 2p

Popa Irinel – 6p

Duta Marian – 6p

Bucur + Evelin – 8p

Badiceanu Marius – 6p

Voicu Leonard – 2p

Derby Corabia – 6p

Team B – 6p

Alexandru + Marian – 4p

Baiasu Sebi – 9p

Team Tibi + Mada – 1p

Gherghinescu Dani – 1p

Bugea – 7p

@ 2015 Columbodromul Super Star - Toate drepturile rezervate !